• یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
  • الاحد ٧ شعبان ١٤٣٩
  • Sunday, April 22, 2018
صفحه اصلی
مرکز ارتباط با صنعت
فناوری اطلاعات
آموزش
شبکه متخصصین
فصلنامه رسام
تماس با ما rss
کد مطلب :   161 تاریخ انتشار: 
یکشنبه ۸ دی ۱۳۹۲
- 13:32 تاریخ آخرین ویرایش :
  1392/10/08
بازدید:   53  
 
مهمترین دستاورد رعایت اصول H.S.E در صنعت گاز، استمرار تولید است
مهمترین دستاورد رعایت اصول H.S.E در صنعت گاز، استمرار تولید است
رییس شرکت گاز استان قزوین مهمترین دستاورد رعایت اصول H.S.E (ایمنی و بهداشت) در صنعت گاز را استمرار و تداوم تولید عنوان کرد.

به گزارش پایگاه خبری hse ˈفتحعلی نجفیˈ  افزود: از آنجایی که صنعت گاز یکی از صنایع پرخطر محسوب می شود از این رو تلاش در جهت کاهش حوادث بهداشتی، ایمنی و زیست محیطی بایستی بطور مستمر انجام شود تا با کمترین میزان حوادث ناشی از گاز روبرو باشیم.

وی ادامه داد:با توجه به نقش اساسی نیروی انسانی بعنوان مهمترین سرمایه هر سازمان،یکی از اهداف H.S.E (ایمنی و بهداشت) حفاظت از نیروی انسانی سازمان است که در این راستا اقداماتی در زمینه ایمنی، بهداشت، محیط زیست و پدافند غیرعامل صورت پذیرفته است.

نجفی تاکید کرد: در بخش ایمنی، دستیابی به بیش از یک میلیون نفر ساعت کار بدون حادثه در پروژه های اجرایی از طریق نظارت مستمر بر انجام عملیات مخاطره آمیز با نظارت مستقیم و صدور پرمیت، آماده نگهداشتن سیستم های اعلام و اطفای حریق، کنترل مستمر میزان مواد بودار کننده شبکه و نظارت بر عملیات نشت یابی از جمله اقدامات می باشد.

به گفته وی، در بخش بهداشت معاینات شغلی نیز تمامی کارکنان رسمی و پیمانکار، اندازه گیری عوامل زیان آور بهداشتی و رفع نواقص گزارش شده در بازدیدهای بهداشتی از اماکن سطح شرکت صورت گرفته است.

رییس شرکت گاز استان قزوین به کاشت درخت و توسعه فضای سبز در حد استانداردهای اعلام شده از سوی سازمان محیط زیست توسط این شرکت در بخش محیط زیستی اشاره کرد و گفت: در بخش بحران و پدافند غیرعامل نیز از طریق تشکیل کمیته های بحران، مانورها و نشست هایی در زمینه میزان آمادگی برای واکنش در شرایط اضطراری به مرحله اجرا گذاشته شده است.

 

منبع : ایرنا
نویسنده خبر : حسن گرجی
ارسال نظر
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ما، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

4.حداکثر کاراکتر مجاز جهت ارسال نظر 1000 کاراکتر می باشد.
نام:
ایمیل:
نظر:
 
تولید مجدد