• پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷
  • الخمیس ٦ رجب ١٤٣٩
  • Thursday, March 22, 2018
صفحه اصلی
مرکز ارتباط با صنعت
فناوری اطلاعات
آموزش
شبکه متخصصین
فصلنامه رسام
تماس با ما rss
کد مطلب :   213 تاریخ انتشار: 
چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۲
- 10:52 تاریخ آخرین ویرایش :
  1392/11/02
بازدید:   324  
 
نگاهی به مهمترین حوادث امروز جهان
نگاهی به مهمترین حوادث امروز جهان
درگیری با ماشین قالب زنی، ریزش محل گودبرداری، سوختگی ناشی از بخار، تصادم با میله چاه آسانسور، واژگونی بابکت و سقوط در چاه آسانسور از مهمترین حوادث امروز - 92/11/2 به شمار می آیند.

قصد داریم به صورت روزانه در نگاهی کوتاه با حوادث گوناگونی که در نقاط مختلف جهان رخ می دهد آشنا شویم. لذا هدف، گزارش کامل و بررسی علل بروز حوادث نمی باشد زیرا دسترسی به گزارش کامل و علل آن نیازمند زمان کافی، وجود گزارش و دسترسی به منابع اطلاعاتی می باش . می خواهیم با درک امکان بروز حوادث خاص، نسبت به زمینه های بروز این گونه حوادث در محیط های کاری هشیارتر شویم . امیدواریم بتوانیم با کمک شما عزیزان در بخش های دیگر  جزئیات بیشتری از رویدادهای صنعتی را بازتاب نمائیم. لطفا در صورتی که گزارش اولیه یا مفصلی از حوادث شغلی دارید در قسمت "اخبار خود را منتشر کنید"تا  به نام خود در سایت HSENA.ir منتشر شود.

به گزارش پایگاه خبری hse : مشروح حوادث گوناگون امروز دنیا شامل درگیری با ماشین قالب زنی، ریزش محل گودبرداری، سوختگی ناشی از بخار، تصادم با میله چاه آسانسور، واژگونی بابکت و سقوط در چاه آسانسور در اخبار ذیل درج شده است:

 

کشته شدن دو کارگر در طی حادثه ای با ماشین آلات و ریزش محل گودبرداری در اسپانیا

در روز سه شنبه کارگر 28 ساله ای که در حال کار کردن با ماشین قالب زنی در یک کارخانه بسته بندی واقع در لاپودا حوالی شهر مادرید بود؛ جان خود را از دست داد.

در جایرا نزدیکی منطقه ریوجا واقع در خیابان سان فرناندو در اثر ناپایداری و ریزش محل گودبرداری کارگر تاسیسات جان خود را از دست داد و همکارش نیز به طرز فجیعی مجروح شد.

 

سوختگی ناشی از بخار اپراتور حفاری بعد از تماس با خط لوله در اتریش

یک راننده ماشین حفاری در طی حادثه ای پس از مواجه شدن با بخار 100 درجه سانتیگراد خطوط زیرزمینی آب گرم در محل پلین استراز واقع در سالزبورگ دچار سوختگی شدیدی در ناحیه دست و صورت شد که هم اکنون تحت درمان می باشد.

 

تصادم کارگر آلمانی با تچهیزات در چاه آسانسور

کارگر 51 ساله ای جراحات شدیدی را در ناحیه سر متحمل شد که تهدید کننده حیات وی بود. او در حالیکه مشغول کار کردن بر روی محور آسانسوری در محل هایدلبرگ بود دچار ضربه شدیدی از سوی وزنه تعادل آسانسور شد.

 

واژگونی بابکت بر روی کارگر کانادایی که در معرض دید نبود

زن 52 ساله در نزدیکی کوه های راکی در آلبرتای مرکزی در اثر واژگونی بابکت که در حال حمل سیلندرهای تحت فشار بود جان خود را از دست داد.

 

سقوط کارگر در چاه آسانسوری در کردوبای آرژانتین

کارگر 51 ساله ای در اثر سقوط از طبقه ششم به داخل چاه آسانسور یک ساختمان در حال ساخت در خیابان سن جوزه واقع در باریو کردوبا به استقبال مرگ شتافت.

 

منبع : safety.co.uk
نویسنده خبر : سید هاشم میراحمدیان
ارسال نظر
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ما، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

4.حداکثر کاراکتر مجاز جهت ارسال نظر 1000 کاراکتر می باشد.
نام:
ایمیل:
نظر:
 
تولید مجدد