• جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷
  • اجمعه ٧ رجب ١٤٣٩
  • Friday, March 23, 2018
صفحه اصلی
مرکز ارتباط با صنعت
فناوری اطلاعات
آموزش
شبکه متخصصین
فصلنامه رسام
تماس با ما rss
کد مطلب :   215 تاریخ انتشار: 
پنج شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۲
- 11:00 تاریخ آخرین ویرایش :
  1392/11/03
بازدید:   162  
 
گزیده ای از حوادث امروز جهان
گزیده ای از حوادث امروز جهان
انفجار گاز در معدن زغال سنگ، تصادف در کارخانه وسایل نقلیه و برخورد کارگر شبکه خطوط ریلی با قطار از شاخص ترین حوادث شغلی امروز 92/11/3 می باشند.

قصد داریم به صورت روزانه در نگاهی کوتاه با حوادث گوناگونی که در نقاط مختلف جهان رخ می دهد آشنا شویم. لذا هدف، گزارش کامل و بررسی علل بروز حوادث نمی باشد زیرا دسترسی به گزارش کامل و علل آن نیازمند زمان کافی، وجود گزارش و دسترسی به منابع اطلاعاتی می باش . می خواهیم با درک امکان بروز حوادث خاص، نسبت به زمینه های بروز این گونه حوادث در محیط های کاری هشیارتر شویم . امیدواریم بتوانیم با کمک شما عزیزان در بخش های دیگر  جزئیات بیشتری از رویدادهای صنعتی را بازتاب نمائیم. لطفا در صورتی که گزارش اولیه یا مفصلی از حوادث شغلی دارید در قسمت "اخبار خود را منتشر کنید"تا  به نام خود در سایت HSENA.ir منتشر شود.

به گزارش پایگاه خبری hse : مشروح حوادث گوناگون امروز دنیا شامل انفجار گاز در معدن زغال سنگ، تصادف در کارخانه وسایل نقلیه و برخورد کارگر شبکه خطوط ریلی با قطار در اخبار ذیل درج شده است:

انفجار گاز در معدن زغال سنگ کوزپاس روسیه جان دو نفر را گرفت

انفجار گاز متان در معدن زغال سنگ درژینسکی متعلق به بخش خصوصی واقع در منطقه پروکوپسک جان دو معدنچی را گرفت. در این میان حدود 100 کارگر به طور ایمن نجات یافتند.

 

مرگ در اثر تصادف در کارخانه وسایل نقلیه در دربی شایر انگلیس

اداره ایمنی و بهداشت در حال رسیدگی حادثه تصادف مرگبار کارخانه تویوتا واقع در برناستون می باشد. در طی این حادثه کارگر 56 ساله در اثر گیر افتادن میان دو کامیون جان خود را از دست داد.

 

جراحت شدید کارگر شبکه خطوط ریلی در اثر برخورد با قطار در ناتینگهام انگلیس

روز گذشته مرد 49 ساله ای عضو تیم شبکه خطوط ریلی در مرکز درمانی کویین واقع در ناتینگهام بستری شد. وی پس از تصادم با قطار در ایستگاه نورث گیت جراحاتی در ناحیه سر، قفسه سینه و لگن خاصره متحمل شد.

 

منبع : safetynews.co.uk
نویسنده خبر : سید هاشم میراحمدیان
ارسال نظر
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ما، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

4.حداکثر کاراکتر مجاز جهت ارسال نظر 1000 کاراکتر می باشد.
نام:
ایمیل:
نظر:
 
تولید مجدد