• یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
  • الاحد ٧ شعبان ١٤٣٩
  • Sunday, April 22, 2018
صفحه اصلی
مرکز ارتباط با صنعت
فناوری اطلاعات
آموزش
شبکه متخصصین
فصلنامه رسام
تماس با ما rss
کد مطلب :   229 تاریخ انتشار: 
چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۲
- 01:21 تاریخ آخرین ویرایش :
  1392/11/23
بازدید:   148  
 
نشست بین المللی سلامت نیروی کار در ایران برگزار می‌شود
نشست بین المللی سلامت نیروی کار در ایران برگزار می‌شود
اهداف این نشست شامل توسعه معیار‌ها و شاخص‌ها برای اندازه گیری میزان دسترسی کارگران به خدمات به منظور پیشگیری و کاهش مخاطرات و بیماریهای شغلی و... است.

به گزارش پایگاه خبری hse  : اولین نشست بین المللی سلامت نیروی کار، توسط سازمان جهانی بهداشت و همکاری وزارت بهداشت ایران، طی روزهای ۲8 تا ۳۰ آوریل ۲۰۱۴ مصاف با 8 تا ۱۰ اردیبهشت ماه سال 9۳ در دانشگاه علوم پزشکی سمنان برگزار می‌شود.

 دکتر اسدی لاری، قائم مقام وزیر بهداشت در تشریح اهداف این نشست به خبرنگاران گفت: اهداف این نشست شامل ارائه تجربیات موفق در ارائه خدمات بهداشت حرفه‌ای و ادغام در نظام خدمات بهداشتی و درمانی کشور، توسعه معیار‌ها و شاخص‌ها برای اندازه گیری میزان دسترسی کارگران به خدمات به منظور پیشگیری و کاهش مخاطرات و بیماریهای شغلی، ترسیم نقشه راه منطقه‌ای سلامتی برای افزایش پوشش خدمات بهداشتی کارگران به منظور تسهیل دسترسی آنان به دریافت خدمات پیشگیرانهٔ توسعه یافته با هدف جلب همکاری‌های داوطلبانه، شناسایی مبانی، چالش‌های اساسی و یافتن بهترین روند با دیدگاه هزینه اثربخشی جهت ادغام خدمات بهداشت حرفه‌ای در نظام بهداشت و درمان و بزرگداشت روز جهانی بهداشت حرفه‌ای می‌باشد.

وی ضمن ارائه گزارشی از بازدیدهای دکتر ایوانف نماینده دفتر مرکزی سازمان جهانی بهداشت که به همین منظور انجام شده بود، گفت: نتایج بازدید‌ها بسیار مطلوب بوده و برنامه‌های مورد نیاز برای این نشست به خوبی پیش می‌رود

وی در پایان افزود: این نشست با حضور نمایندگان فعال در حوزه بهداشت شغلی چندین کشور از سراسر دنیا که به انتخاب و دعوت سازمان جهانی بهداشت حضور می‌یابند و مقامات و مسئولین وزارت بهداشت و نمایندگان ارشد فعال در حوزه بهداشت حرفه‌ای کشورمان برگزار می‌شود.

گفتنی است این نشست با حضور دکتر ایوانف نماینده دفتر مرکزی سازمان جهانی بهداشت، دکتر جیهان طویلا نماینده سازمان جهانی بهداشت در ایران و کار‌شناسان ذی ربط در ستاد وزارت بهداشت تشکیل شد.

منبع : ایلنا
نویسنده خبر : حسن گرجی
ارسال نظر
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ما، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

4.حداکثر کاراکتر مجاز جهت ارسال نظر 1000 کاراکتر می باشد.
نام:
ایمیل:
نظر:
 
تولید مجدد