مجسمه ای عجیب و زیبا با ملخ و جیرجیرک!! + عکس


مجسمه ای با ملخ و جیرجیرک!!

یک دانش آموز ژاپنی در مقطع دبیرستان،اخیرا پس از پست کردن تصویری عجیب و باور نکردنی توانست به یکی از چهره های معروف صفحات مجازی تبدیل شود.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

دانش آموز دبیرستانی،برای اینکه تبدیل به یک فرد محبوب در صفحات مجازی شود،تصمیم گرفت تا ایده ای خلاقانه را برگزیند.وی بنابر علاقه خود نسبت به ساخت مجسمه ها،تصمیم گرفت تا با استفاده از 300 ملخ و جیرجیرک ، یک آدم آهنی عجیب را بسازد.

آدم آهنی با ملخ و جیرجیرک

ساخت آدم آهنی با جیرجیرک و ملخ

به همین دلیل پس از به پایان رسیدن،امتحانات پایان ترم این دانش آموز ژاپنی به کمک دوستانش شروع به یافتن تعداد زیادی ملخ و جیرجیرک کردند.پس از جمع آوری تعداد زیادی ملخ و جیرجیرک ، وی بدون هر گونه طرح اولیه یا طرح آماده شروع به ساخت و ایجاد مجسمه ایی که طرح آنرا در سرش داشت ، کرد.

ساخت مجسمه آدم آهنی

مجسمه با ملخ و جیرجیرک ابداع دانش آموز ژاپنی

وی پس از دو هفته موفق به اتمام این آدم آهنی عجیب که با استفاده از ملخ و جیرجیرک آماده شده بود،شد که طبق گفته های خودش ، تصور می کرد که ساخت مجسمه،مدت زمان بیشتر را صرف کند.

از آنجاییکه وی حتی یک طرح اولیه نسبت ایده خودش نداشت،حتی نام مشخصی برای این مجسمه نیز در نظر نگرفته بود.اما پس از این مدت ، پسر دبیرستانی از اینکه توانسته بود ایده ای که در سر داشت را عملی کند،توانست محبوبیت بسیار زیادی به دست آورد که حتی زیر پست او 53000 کاربر نظر دادند و ایده اش را تحسین نمودند.

ساخت مجسمه آدم آهنی با استفاده از ملخ و جیرجیرک!

مجسمه ای عجیب و زیبا با ملخ و جیرجیرک!! + عکس

تولیدی کفش و عمده فروشی کتونی زنانه و مردانه در تهران مازندران اردبیل اهواز کردستان و .... پخش عمده کفش زنانه و عمده فروشی کتانی ارسال به تمام نقاط ایران
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic