لحظه هولناک فرو رفتن مرد مسن داخل زمین + فیلم

سه شنبه یکم خردادماه سال 1397
ساعت 09 و 30 دقیقه و 38 ثانیه
reza javany

لحظه وحشتناک برای مردی در مسیر خانه اش!

مرد مسن 80 ساله،به نام "Ma Fugui" روز گذشته در حین رفتن به خانه،اتفاقی عجیب و غریب برای اورخ داد که توسط دوربین های شهری ضبط شدند.پس از انتشار این ویدئو در صفحات مجازی،باعث شوکه شدن کاربران صفحات مجازی شد.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

روز گذشته مردی مسن به نام "Ma Fugui" در حال راه رفتن به سمت خانه اش بود که بطور ناگهانی،جلوی پایش یک سایه ای عجیب باز می شود و وی داخل آن می افتد.این اتفاق بسیار عجیبی است!تصور کنید که شما در حال راه رفتن هستید و از این که هیچ مانعی بر جلوی راهتان وجود ندارد،مطمئن می باشید که ناگهان داخل زمین فرو بروید!.

فرو رفتن داخل زمین

پدید آمدن یک سایه جلوی پای مرد 

پس از این اتفاق عجیب و غریب همانگونه که در ویدئو مشاهده می کنید،بطور ناگهانی خبری از مرد مسن نمی شود و پسر بچه ای که در کنار پیر مرد در حال راه رفتن بود به این گودال نزدیک می شود.

اما یک فرد مغازه داری که سعی داشت مرد مسن را با استفاده از طناب بیرون بیاورد،نتوانست موفق شود و به همین دلیل با پلیس تماس گرفت و خوشبختانه کمک پلیس محلی موثر و تاثیر گذاربود که توانستند مرد مسن 80 ساله را از داخل این چاه ، حفره و یا سایه ایی خارق العاده بیرون بیاورند.

لحظه فرو رفتن

فرو رفتن مرد به داخل زمین

پس از بیرون آوردن مرد مسن از این چاه،او را به یک درمانگاه منتقل کردند که خوشبختانه توانستند آسیب های جزئی وی را درمان نمایند.پلیس نیز گفت که عمق این چاهی که بطور ناگهانی بر جلوی پای این مرد باز شد، 1.2 و عرض 1.5 متری داشت.با این وجود آنها هنوز اطلاعات بیشتری در این مورد انتشار نکرده اند و به گفته یکی از مردم محلی،در حال بررسی شواهد برای یافتن نتیجه هستند.

 

 ویدئو فرو رفتن ناگهانی و عجیب مرد مسن در زمین 

اتفاق وحشتناک برای مرد مسن در مسیر خانه! + فیلم

لحظه هولناک فرو رفتن مرد مسن داخل زمین + فیلم

تولیدی کفش و عمده فروشی کتونی زنانه و مردانه در تهران مازندران اردبیل اهواز کردستان و .... پخش عمده کفش زنانه و عمده فروشی کتانی ارسال به تمام نقاط ایران
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به تولیدی کفش و عمده فروشی کتونی زنانه و مردانه در تهران است. || طراح قالب avazak.ir
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات