چگونه می توانیم دیگران را آزار ندهیم؟ + 30 روش

جمعه سی و یکم فروردینماه سال 1397
ساعت 09 و 53 دقیقه و 47 ثانیه
reza javany

آزار دیگران مسئله ای است جدی که البته متاسفانه امروزه به هیچ عنوان افرادبه آن اهمیت نمیدهند و بی توجه به شخصیت و حریم آنها با رفتارشان موجب عملی شدن این امر یعنی آزار دیگران می شوند .

اگر شما هم از آن دسته افراد هستید که دوست ندارید موجب ناراحتی و آزرده خاطر شدن دیگران شوید باید راه و روش آن را طبق آنچه در این بخش از نمناک می گوییم دانسته و عملی کنید.

یاد بگیرید که زبان بدن را بخوانید و بر چگونگی پاسخ دادن افراد هنگام صحبت با آنها دقت بیشتری داشته باشید ؛ وقتی آنها با شما صحبت میکنند، واکنش آنها را تماشا کنید اگر آنها سعی در اجتناب از شرکت در صحبت دارند یا اگر به شما می گویند که برخورد آزار دهنده هستند، آن را جدی بگیرید و روی آن کار کنید.

جنون آزار دیگران

موجب ناراحتی دیگران شدن

روش های جلوگیری از آزردن دیگران

ارزیابی خود:

خود را ارزیابی کنید و عیب خود را بیابید. این می تواند یک ویژگی خاص، عادت یا چیزی درباره شخصیت شما باشد که مردم آن را آزار دهنده می دانند.

کمک بخواهید:

اگر متوجه نقایص نشدید، از یک دوست که به آن اعتماد دارید بپرسید. اجازه دهید او شما را تجزیه و تحلیل کند. اجازه دهید او به نقاط ضعف شما اشاره کند. انتقاد مثبت را بپزیرید تا دیگران را متزلزل نکنید.

خودتان را با دیگران مقایسه کنید:

لیستی از صفات منفی که در دیگران وجود دارد تهیه کنید . خودتان را با آنها مقایسه کنید و ببینید آیا این صفات را دارید.

لیستی از صفات منفی که نیاز به تغییر دارند را تهیه کنید:

به حرف دیگری گوش کنید. اغلب تعارضات به علت سوء تفاهم ها رخ می دهد، زیرا حداقل یکی از افرادی که در این استدلال دخیل هستند، به دقت به شخص دیگری گوش نمیدهد. هنگامی که شما به طور مداوم صحبت می کنید، هیچ فضایی برای گوش دادن به دیگران ندارید.

با این کار شما نشان می دهید که شخصی که با شما صحبت می کند برای شما مهم نیست. این دیگران را تحریک می کند و هیچکس دوست ندارد با یک شخص محور متمرکز صحبت کند. صحبت کردن به طور مداوم را متوقف کنید و به دیگران گوش دهید و از آنها سوال بپرسید. اجازه ندهید که گفتگو یک طرفه باشد.

بیماری آزار دیگران

چگونه دیگران را نیازاریم؟

توقف وقفه:

اجازه دهید فرد به صحبت کردن ادامه دهد حتی زمانی که احساس می کنید که آرزو می کنید صحبت کنید یا دیدگاه خود را بیان کنید. همچنین، تمایل به بحث بیش از حد در مورد خودتان برای متوقف کردن صحبت دیگران را متوقف کنید.

گفتگو کنید:

در مکالمات جالب و هوشمندانه با افراد شرکت کنید، حتی اگر کسی رویدادی که در آن شرکت می کنید را نمی داند.

تلاش کنید تا با مردم صحبت کنید:

اگر برای نخستین بار با گروهی از مردم ملاقات کنید، تلاش کنید تا با آنها صحبت کنید، بخواهید بخشی از گروه باشید. مردم از این واقعیت قدردانی می کنند که حداقل شما تلاش می کنید آنها را بفهمید و با آنها دوست شوید.

گوشی خود را کنار بگذارید:

وقتی با شخصی یا گروهی از افراد بیرون می روید، با گوشی خود بازی نکنید. با انجام این کار، به دیگران بی احترامی میکنید. شما نشان می دهید که آنها به اندازه کافی مهم نیستند که بتوانید به آن توجه کنید. اگر شما نیاز به حضور یا برقراری تماس تلفنی مهم دارید،عذرخواهی کنید و آن را انجام دهید. اما زمانی که با آنها بیرون می روید، مردم را آزار ندهید.

آزار و اذیت دیگران

در مکالماتتان گوشی را کنار بگذارید

در مکان های عمومی صدایتان بلند نباشد:

صدای خود را در مکان های عمومی کنترل کنید. از محیط اطراف خود اطمینان داشته باشید و مکالمات خود را با صدای آرام ادامه دهید ، مردم را با صدای بلند خود آزار ندهید. سعی کنید کمی ارام باشید و از کلمات و تنهایتان مراقبت کنید.

در ارتباط با مردم خوش برخورد باشید:

گفتن «متشکرم»، «لطفا»، «با عرض پوزش»، «متاسفم» هر زمان که لازم باشد. این لذت های کوچک، راه زیادی برای ایجاد یک روابط خوب با مردم است. هنگام عطسه کردن دهان و بینی خود را ببندید. اجتناب از انجام هر چیز ناخوشایند مانند خارش بخش خصوصی خود، انگشت در بینی کردن و یا جویدن با دهان باز.

مودب باش. به مردم احترام بگذارید. هنگامی که شما مودب و محتاط با مردم در اطراف برخورد میکنید، شانس آزار دادن را به طور عمده کاهش می دهید.

فروتن باشید:

طوری عمل نکنید که انگار از همه بهتر هستید ، در مورد دارایی های خود و یا دستاوردهای خود نگران نباشید. هیچ کس افراد متکبر را دوست ندارند.

همه چیز دان نباشید:

سعی نکنید همه چیز را بدانید. شما ممکن است خیلی چیزها را دیده و انجام داده باشید، اما لزوما به این معنی نیست که شما می دانید بهترین است.سعی نکنید به مردم بگویید که چگونه می توانند کارها را به شیوه ای بهتر انجام دهند یا اینکه بهتر می توانند کاری انجام دهند.

همه چیز بلد

رفتار متکبرانه ناپسند و آزار دهنده برای دیگران

تحت تاثیر قرار ندهید:

افرادی که فکر می کنند باهوش هستند، در واقع بی جواب هستند، اگر قصد دارید دیگران را تحت تاثیر قرار دهید، مردم را از خود دور می کنید و آنها را نسبت به خود تحریک می کنید. مهم نیست که چه کسی هستید و چه کاری انجام می دهید، نباید با شخص یا افراد بد رفتار کنید. فقط با آنها خوش بگذرانید اگر مشکلی با هم داشتید، حداقل سعی کنید بی ادب نباشید.

احترام به حریم خصوصی دیگران:

هر فرد دارای مرزهایی است که هرگز نباید سعی کنید از آنها عبور کنید.هیچوقت بدون دعوت جایی نروید.به دیگران فضا مورد نیاز را بدهید، هر روز با آنها تماس نگیرید. اجتناب از مشاجره در یک مکالمه یا پرسیدن این سوال که' شما در مورد چی صحبت می کنید؟' اگر متوجه شدید دو نفر در حال صحبت هستند و شما فقط کمی از صحبت هایشان را شنیدید در آن دخالت نکنید و اجازه دهید مکالمه به پایان برسد. 

به وسایل شخصی افراد بدون اجازه دست نزنید:

به طور مداوم به اطراف سرک نکشید. هرگز وسایل دیگر را بدون اجازه لمس نکنید حتی اگر وسایل شخصی آنها نیست، چیزی است که در فضای شخصی آنها وجود دارد، بدون اجازه آنها را لمس نکنید.قبل از قرض گرفتن هر چیزی، اول اجازه بگیرید. 

در اطراف مردم نباشید:

اگر کسی روز بدی داشته است، سعی کنید آنها را بهتر درک کنید. از آنها بپرسید که آیا آنها به کمک شما نیاز دارند یا در مورد آنچه که آنها را اذیت می کند صحبت کنید. اجتناب از صحبت در مورد هر چیز دیگری به غیر از آنچه آنها را آزار میدهد. اگر نه، حتما آنها را تنها بگذارید.

درک کردن دیگران

درک کردن ناراحتی های دیگران 

اجتناب از تماس گرفتن با مردم به طور مداوم:

هر ده دقیقه یک بار به یک شخص زنگ نزنید. فقط یک بار تماس بگیرید و پیام بگذارید تا با شما تماس بگیرند.

تکراری نباشید:

بارها و بارها از دیگران نخواهید تا کاری برای شما انجام دهند. هنگامی که دیگران را در فشار قرار می دهید صبرشان لبریز میشود، آنها شما را آزار دهنده می بینند. فقط یک بار درخواست کنید. حتی اگر فرد پاسخ نداد، برای بار سوم سؤال نکنید.

از مردم انتقاد نکنید:

هنگامی که شما کسی را برای بدست آوردن توجه یا اعتبار سنجی بد می نامید، نشان می دهد که چقدر احساس بدی نسبت به خود دارید. نحوه برخورد با دیگران نشان می دهد که چگونه در مورد خودتان احساس می کنید ، وقتی دلیل انجام کاری را نمی دانید و سوال هم نمی پرسد و در نهایت نظر می دهید، به معنی قضاوت کردن است.

اگر شما چیزی در مورد موضوع نمی دانید، فقط نظر خود نگه دارید. در استدلال های کوچک شرکت نکنید ؛ اگر با کسی مخالف هستید، فقط آن را اعلام کنید و از کار کردن به عنوان متخصص در این زمینه خودداری کنید. هرگز کسی را مجبور نکنید بحث کند و اگر کسی به شما می گوید که آنها نمی خواهند در مورد چیزی بحث کنند، فقط آن را ترک کنید.

منفی نباشید:

هنگامی که شما یک نگرش منفی دارید، برای افرادی که در اطراف شما هستند آزار دهنده است.

همیشه شکایت نکنید:

هیچ کس دوست ندارد که در اطراف افراد مضطرب و خودخواه قرار بگیرد، خصوصا در مورد افرادی که همیشه شکایت دارند. همچنین، به طور مداوم توهین یا انتقاد میکنند. طبیعی است ناراحتی خود را یک بار در یک زمان بیان کنید، اما آن را به یک عادت تبدیل نکنید.

غرغر کردن

شکایت کردن را کنار بگذاریم

اجتناب از خنده در زمان نامناسب مهم است :

آیا شما کسی هستید که به همه جوک ها میخندد، حتی اگر آنها خنده دار نیستند؟ متوقف کردن خنده در زمان نامناسب.واقعی باشید.

از حرکات بدن خود آگاهی داشته باشید:

از بدن خود آگاه باشید مثل جویدن ناخن، حرکت مداوم پا و غیره این نشان می دهد که شما عصبی و خسته هستید. همچنین این عادت ها برای دیگران آزار دهنده است. در اغلب موارد، شما از این جنبش های بدن بی اطلاع هستید. بنابراین، تلاش آگاهانه برای بهبود زبان بدن خود را انجام دهید.

روی حرفتان بایستید:

هنگامی که شما در حال برنامه ریزی با کسی هستید، مثل یک سفر یا یک جلسه برای یک فنجان قهوه، سعی کنید وعده خود را حفظ کنید. هنگامی که به وعده عمل نکنید ، نشان می دهید که فرد ارزشش را ندارد.

وقت شناس باشید:

اگر قرار است به ملاقات شخصی بروید، و دیر کرده اید، به شخص اطلاع بدهید.

گردن کلفت نباشید:

از دانش خود برای خجالت زدگی افراد استفاده نکنید.

شرمسار کردن دیگران

کوچک شمردن دیگران و تحقیر آن ها

اشتباهات زبانی دیگران را تصحیح نکنید:

سعی نکنید به آنها بگویید که فکر آنها اشتباه است.

بهداشتی باشید:

هر روز دوش بگیرید و بهداشت دهان وتمیزی دندان را حفظ کنید. شما نمی خواهید مردم را با نفس بد یا بوی بدن خود آزار دهید.

بله بگو نباشید:

یاد بگیرید که نه بگویید اگر نمی توانید کاری را انجام دهید، سعی نکنید همه را خوشحال کنید.

از غیبت کردن پرهیز کنید:

با این کار اعتماد دیگران را از دست می دهید. شایعه سازی نشان دهنده عدم وجود شخصیت است.

هرگز چیزی را تصدیق نکنید:

کلا بیاموزید و دقت کنید که برای خوب و محبوب بودن نباید هر چیزی را تایید کنید.

تایید الکی دیگران

تصدیق بی دلیل صحبت دیگران

چگونگی جلوگیری از آزار رساندن به اطرافیان با 30 روش عالی

چگونه می توانیم دیگران را آزار ندهیم؟ + 30 روش

سوپرایز بهاره رهنما در اولین سالگرد عقدشان + تصاویر

پنجشنبه سی ام فروردینماه سال 1397
ساعت 01 و 42 دقیقه و 02 ثانیه
reza javany

جشن اولین سالگرد عقد بهاره رهنما و همسرش

سالروز میلاد امام رضا (ع) یکی از روزهای مبارک در بین ما ایرانی ها است و اگر بخواهیم اتفاقت خوبی در زندگیمان را رقم بزنیم روز میلاد امام هشتم روز بسیار مبارکی است. بهاره رهنما سال گذشته برای عقد و آغاز زندگی مشترکشان روز میلاد امام رضا (ع) را انتخاب کرد.

روز گذشته سوم مرداد سالروز میلاد امام رضا (ع) بود و بهاره رهنما بازیگر کشورمان اولین جشن سالگرد ازدواجش را در این روز برگزار کرد.

اولین سالگرد عقد بهاره رهنما و همسرش

بهاره رهنما صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکس هایی از جشن باشکوه اولین سالگرد عقدشان و سوپرایز شدن توسط همسرش به روز کرد.

بهاره رهنما و همسرش

جشن سالگرد عقد بهاره رهنما و همسرش امیرخسرو عباسی

بهاره رهنما با انتشار عکس هایی از جشن اولین سالگرد عقدشان نوشت :میدانید ؛ مَرد که خوب باشد ، زن بی شک بهترین می شود... باور کنید مَرد، زن را میسازد پشت هر مَرد موفق زنی است که خیالش از مردانگی مَردش جمع است...

پی نوشت یک:مرد من یکسالگی قدم پر خیرت مبارکمان باد...

پی نوشت دو:دوستان و غیر دوستان انقدر اظهار نگرانی نکنید عزیزانم من معتقدم که از چشم زخم با انرژی های خوب و دعاهای بی نظیر خیل عظیمی از مردم کشورم که مثل من طرفدار شادی و عشق هستند به لطف خدا و عشق در امانم ,پس به مسیرم ادامه میدهم ،و حتی چشم بدخواهان را هم به دیدن شادی و عشق عادت خواهم داد ؛ شاید باور نکنید اما بهترین هدایا و درس های عمرم را در این اتفاق اخیر “شکستگی پا”تجربه کردم #عشق#عقد#تولد_امام_رضا #معجزه#امیر_خسرو_عباسی #بهاره_رهنما #سالگرد_عقدمون #فالله_خیر_حافظا ... دوستت دارم....

متاسفم، ممنونم، منو ببخش ،معجزه این جملات رو فراموش نکنیم....

عکس های بهاره رهنما در جشن سالگرد عقدش

بهاره رهنما و همسرش

اولین جشن سالگرد عقد بهاره رهنما و همسرش

 بهاره رهنما و همسرش

عکس جشن سالگرد عقد بهاره رهنما و همسرش

بهاره رهنما و همسرش

سوپرایز بهاره رهنما در جشن سالگرد عقدش

بهاره رهنما و همسرش

 بهاره رهنما و همسرش در جشن سالگرد عقدشان

کیک سالگرد عقد بهاره رهنما و همسرش

کیک جشن سالگرد عقد بهاره رهنما و همسرش

بهاره رهنما روز گذشته نیز تصاویری از مراسم عقدشان در حرم امام رضا (ع) را منتشر کرد و دلنوشته ای برای همسرش نوشت.

 بهاره رهنما و همسرش

 عقد بهاره رهنما و همسرش در حرم امام رضا (ع)

بهاره رهنما و همسرش امیرخسرو عباسی که مالک یک برند آرایشی معروف است در حرم امام رضا (ع) با هم آشنا شدند و 4 شهریور سال گذشته تصاویری از مراسم ازدواجشان در فضای مجازی منتشر شد .

 بهاره رهنما و همسرش

 بهاره رهنما و همسرش امیر خسرو عباسی

جشن باشکوه اولین سالگرد عقد بهاره رهنما و همسرش +تصاویر

سوپرایز بهاره رهنما در اولین سالگرد عقدشان + تصاویر

مدل یقه برای مانتو های رسمی، جلوباز و مجلسی + تصاویر

دوشنبه بیست و هفتم فروردینماه سال 1397
ساعت 12 و 38 دقیقه و 58 ثانیه
reza javany

انواع مدل یقه برای مانتو

انتخاب مدل یقه یکی از موارد مهمی است که در خرید یا دوخت مانتو باید به آن توجه کرد، مدل یقه باید متناسب مدل مانتو باشد مثلا برای مانتو رسمی یقه انگلیسی مناسب است و برای مانتو جلوباز یقه آمریکایی. اگر برای دوخت مانتو دنبال مدل یقه ای زیبا و مناسب برای آن هستید در این بخش از نمناک با انواع مدل یقه مانتو آشنا شوید و مناسب ترین را انتخاب کنید.

برای مانتوهای زنانه مدل یقه های متنوعی وجود دارداز جمله یقه ایستاده، دیپلمات، انگلیسی، آرشال، آمریکایی، گرد، هفت و .... که برای مانتوهای رسمی، اسپرت و مجلسی مدل های خاصی وجود دارد.

یقه مانتو

مدل یقه جدید برای مانتو

یقه انگلیسی مدل یقه ای رایج برای کت، پالتو و مانتوهای رسمی است که همه با آشنا هستید، این مدل یقه بهترین گزینه برای کسانی است که میخواهند مانتو رسمی بدوزند مثلا مانتو برای محل کار.

یقه مانتو رسمی

یقه انگلیسی برای مانتو 

یقه انگلیسی مانتو

مدل یقه مانتو دخترانه

یقه مانتو مجلسی

مدل یقه مانتو مجلسی زنانه

یقه آمریکایی امروزه در مدل مانتوهای زنانه و دخترانه زیاد دیده میشود، این مدل یقه برای مانتو های اسپرت و جلوباز مناسب است که نمونه ای از آن را در دو تصویر زیر مشاهده میکنید. یقه آمریکایی برای مانتوهای تابستانی و نخی نیز مناسب است.

یقه آمریکایی مانتو

مدل یقه آمریکایی مانتو

یقه مانتو اسپرت

یقه آمریکایی برای مانتو اسپرت

یقه مانتو مجلسی

مدل یقه مانتو مجلسی

یقه مانتو جلو باز

مدل یقه برای مانتو جلو باز

یقه مانتو کتی

مدل یقه مانتو کتی

انواع مدل یقه مانتو برای سلیقه های مختلف + تصاویر

مدل یقه برای مانتو های رسمی، جلوباز و مجلسی + تصاویر

تولیدی کفش و عمده فروشی کتونی زنانه و مردانه در تهران مازندران اردبیل اهواز کردستان و .... پخش عمده کفش زنانه و عمده فروشی کتانی ارسال به تمام نقاط ایران
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به تولیدی کفش و عمده فروشی کتونی زنانه و مردانه در تهران است. || طراح قالب avazak.ir
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات